FAQ

Ze względów bezpieczeństwa skarpety antypoślizgowe odpowiednie dla Parku Trampolin są obowiązkowe. Jeżeli posiadasz już specjalne skarpety możesz w nich śmiało skakać. Skarpety można też nabyć w recepcji w cenie 7zł para.
Tak. Mamy specjalną przestrzeń skąd wygodnie możesz podziwiać poczynania swoich pociech na ekranie telewizora, a w naszej małej gastronomi możesz zamówić m.in. kawę, herbatę, świeżo wyciskane soki, ciasta, tosty oraz inne słodkości i napoje.
Zakupiony bilet obowiązuje na całym terenie parku. Jeśli w obiekcie jest więcej kondygnacji – ciesz się zabawą na każdym poziomie.
Nie. Jeśli chcesz asystować swojemu dziecku w zabawie lub zrobić kilka pamiątkowych zdjęć możesz śmiało wejść na park. Pamiętaj tylko, aby zdjąć obuwie.
5. Od jakiego wieku można korzystać z atrakcji Ninja Park Jumpownia i czy jest jakieś miejsce dla maluchów? Do zabawy w Ninja Parku zapraszamy wszystkich powyżej 3 roku życia. Na piętrze trampolin znajduje się antresola z zabawkami, z których mogą korzystać najmłodsi, kiedy ich starsze rodzeństwo szaleje na trampolinach. Dzieci od 3 do 6 lat skaczą pod opieką rodzica lub dorosłego opiekuna, z którym wchodzą na teren parku na jednym bilecie. Dzieci i młodzież w wieku 6-14 lat mogą skakać wyłącznie jeśli pełnoletni opiekun jest obecny na terenie parku podczas zabawy. Jeśli nie chce skakać, nie musi kupować biletu. Dzieci powyżej 14 roku życia, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, mogą korzystać z atrakcji po wypełnieniu zgody przez rodzica lub opiekuna. Formularz do pobrania w zakładce DOKUMENTY.
Tak. U nas zawsze dbamy o idealne warunki do zabawy 🙂
W Ninja Park Jumpownia w Bielsku-Białej – możesz wejść o dowolnej porze. W Ninja Park Jumpownia w Tychach wchodzimy o pełnej godzinie. Nie chcemy też nikomu przerywać dobrej zabawy, więc po zakupie biletu zawsze możesz bawić się dłużej, a po wszystkim wystarczy zrobić dopłatę za przekroczony czas. Pamiętaj, że ostatnie wejście możliwe jest o godzinie 20:00
Tak, animator jest zawsze na parku i zapytany chętnie Ci pomoże. Pokaże Ci zarówno jak stawiać na trampolinie swoje pierwsze kroki jak i wyszlifuje technikę tych bardziej wymagających. Razem możecie się pobawić, pouczyć i powygłupiać.
Tak, urodziny w naszym Parku to idealny pomysł na wyjątkową imprezę. Wybierz jeden z trzech specjalnych urodzinowych pokoi (koniecznie zobacz galerię) i pozwól animatorowi porwać swoje dzieci w wir zabawy. Szczegóły dotyczące organizacji imprezy znajdziecie w zakładce URODZINY.
Możesz sprawdzić czy są wolne miejsca klikając w obrazek „Kup Bilet ONLINE” na górze strony. Wystarczy wybrać dzień, który nas interesuje.
Tak, akceptujemy karty płatnicze (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic).
Park jest otwarty pn-pt 13:00 – 21:00 weekendy 10:00 – 21:00. Odpoczywamy tylko w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia , Niedzielę Wielkanocną oraz 1 Listopada. O wszelkich zmianach zawsze informujemy na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebook’u.
Tak, mamy parking oraz stojak na rowery. Ponadto posiadamy parking z miejscem dla autokaru.
Tak. Ze względów administracyjnych konieczne jest wypełnienie przez wszystkich użytkowników jednakowego druku. Wszystkie dokumenty są dostępne tutaj.
Tak. Jeżeli potrzebujesz dostępu do sieci zapytaj o hasło w recepcji.

Blown up by Granat