Ogłoszenie

Godziny otwarcia Parku

JESTEŚMY OTWARCI 7 dni w tygodniu!


Skaczemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 21:00

Weekendy 10:00 – 21:00

FAQ Tychy

Ze względów bezpieczeństwa skarpety antypoślizgowe odpowiednie dla Parku Trampolin są obowiązkowe. Jeżeli posiadasz już specjalne skarpety możesz w nich śmiało skakać. Skarpety można też nabyć w recepcji w cenie 7zł para.
Tak. Mamy specjalną przestrzeń skąd wygodnie możesz podziwiać poczynania swoich pociech na ekranie telewizora, a w naszej małej gastronomi możesz zamówić m.in. kawę, herbatę, świeżo wyciskane soki, ciasta, tosty oraz inne słodkości i napoje.
Nie. Jeśli chcesz asystować swojemu dziecku w zabawie lub zrobić kilka pamiątkowych zdjęć możesz śmiało wejść na park. Pamiętaj tylko, aby zdjąć obuwie.
Do zabawy w Ninja Parku zapraszamy wszystkich powyżej 3 roku życia. Dzieci od 3 do 6 lat skaczą pod opieką rodzica lub dorosłego opiekuna, z którym wchodzą na teren parku na jednym bilecie. Dzieci i młodzież w wieku 6-14 lat mogą skakać wyłącznie jeśli pełnoletni opiekun jest obecny na terenie parku podczas zabawy. Jeśli nie chce skakać, nie musi kupować biletu. Dzieci powyżej 14 roku życia, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, mogą korzystać z atrakcji po wypełnieniu zgody przez rodzica lub opiekuna. Formularz do pobrania w zakładce DOKUMENTY.
Tak. U nas zawsze dbamy o idealne warunki do zabawy 🙂
Tak, w parku obowiązuje wejście o pełnej godzinie. Zachęcamy przyjść 10 minut wcześniej aby skorzystać z szatni i być gotowym o pełnej godzinie na wejście i krótką rozgrzewkę.
Tak, animator jest zawsze na parku i zapytany chętnie Ci pomoże. Pokaże Ci zarówno jak stawiać na trampolinie swoje pierwsze kroki jak i wyszlifuje technikę tych bardziej wymagających. Razem możecie się pobawić, pouczyć i powygłupiać.
Tak, urodziny w naszym Parku to idealny pomysł na wyjątkową imprezę. Wybierz jeden z trzech specjalnych urodzinowych pokoi (koniecznie zobacz galerię) i pozwól animatorowi porwać swoje dzieci w wir zabawy. Szczegóły dotyczące organizacji imprezy znajdziecie w zakładce URODZINY.
Możesz sprawdzić czy są wolne miejsca klikając >tutaj<, lub w obrazek „Kup Bilet ONLINE” na górze strony. Wystarczy wybrać dzień, który nas interesuje
Tak, akceptujemy karty płatnicze (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic).
Park jest otwarty 7 dni w tygodniu: poniedziałek- piątek: 13:00-21:00, weekendy w godzinach 10:00 – 21:00. Odpoczywamy tylko w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia , Niedzielę Wielkanocną oraz 1 Listopada. O wszelkich zmianach zawsze informujemy na naszej stronie internetowej oraz na Facebook’u.
Tak. Ze względów administracyjnych konieczne jest wypełnienie przez wszystkich użytkowników jednakowego druku. Wszystkie dokumenty są dostępne tutaj.

Blown up by Granat